Paweł

Konferansjer od 15 lat.

Poprowadziłem ponad 370 imprez.

Najważniejsze prowadzone imprezy:

1. Zamknięte eventy biznesowe dla firm:

  • Coca-Cola
  • Bibby Financial Services
  • Związek Greckich Przedsiębiorców w Warszawie
  • PKO Bank Polski
  • Nordea Bank
  • Toyota
  • Ubisoft
  • Carlsberg

2. W latach 2008 – 2012 prowadziłem największą imprezę sylwestrową w Lublinie. Były to koncerty od 10000 do 35 000 osób. Wystąpili na nich m. In.: Brathanki, Big Day, Budka Suflera, Bracia, Teksasy, Zakopower

3. O 2006 roku prowadzę Kozienalia, Juwenalia, Kulturalia i Medykalia. Zapowiadałem m. in. następujących wykonawców: Kosheen, H-Blockx, The Rasmus, The Subways, Modestep, Mattafix, Marika, Bednarek, Hey, Jamal, Muchy, Lao Che, Coma, Future Folk, Chłopcy kontra Basia, Patrycja Markowska, Lady Pank, Katarzyna Nosowska, Krzysztof Zalewski, Dawid Podsiadło, Afromental, Mrozu , Quebonafide, Taco Hemingway, Sidney Polak, T-Love, O.S.T.R., Tede, Fisz Emade Tworzywo, Goya, Szymon Wydra, Myslovitz, Kombi, Ira, Dżem, Molesta Ewenement, Ten Typ Mes, Warszawski Deszcz, Maciej Maleńczuk, Voo Voo i wielu innych.

4. Finały wręczenia Man of The Tournament podczas Euro 2012. Prowadziłem imprezę razem z Peterem Schmeichelem legendarnym bramkarzem duńskiej reprezentacji w piłkę nożną.

5. Chmielaki Krasnostawskie – największe i najstarsze w Polsce święto piwowarów i chmielarzy. Prowadzę koncerty i aktywności na głównej scenie.

6. Projekt Zima – aktywności na stokach narciarskich w ramach programu telewizyjnego dla TVN.

7. Koncerty finałowe Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Lublinie.

8. Mecze Tauron Basket Liga Kobiet – pierwsza liga koszykówki w sezonie 2015/2016

9. 8 edycji wyborów Studenckiej Miss Lublina.

10. Beauty City – seria eventów z branży beauty i life style dla marki Super-Pharm. Spotkania z blogerami i ekspertami, rozmowy nt. zdrowia i urody, aktualne trendy makijażowi, zdrowotne, rozmowy z optometrystami, optykami.

Doświadczenie, które czyni moją konferansjerkę unikalną:

Mam 6 letnie doświadczenie aktorskie. Dzięki występowaniu w spektaklach teatralnych mam doskonałe obycie ze sceną, potrafię się na niej odnaleźć, wiem co należy na niej robić a co jest niedopuszczalne. Od 2004 roku nieprzerwanie prowadzę programy radiowe i telewizyjne. Mam świetnie wyćwiczoną dykcję, potrafię także świetnie władać słowem. Jestem lektorem reklamowym co jest zauważalne podczas imprez które prowadzę. Wiele osób, które zatrudniają mnie do prowadzenia imprez, zwraca mi uwagę, że bardzo przyjemnie się mnie słucha, jestem bardzo dobrze zrozumiały i gdy jest potrzeba wypełnić wolny czas słowem ja po prostu miło opowiadam. Kocham wyzwania. Od 2004 roku, gdy zaczęła się moja kariera konferansjerska, prowadziłem każdy rodzaj imprezy, dlatego potrafię się dostosować do każdego scenariusza, doradzić w przygotowaniu imprezy, improwizować oraz przede wszystkim sprawić by Państwa publiczność czuła się dobrze w moim towarzystwie.
Z zamiłowania zajmuję się także grami wideo, więc jeśli mam okazję poprowadzić imprezę gamingową to czuję się jak ryba w wodzie. Branża growa jest mi doskonale znana, więc często podczas imprez związanych z grami wideo pojawiam się także w roli eksperta.

konferansjer poprowadzeto pawel
konferansjer poprowadzeto pawel
konferansjer poprowadzeto paweł
konferansjer pawel
konferansjer poprowadzeto pawel
konferansjer poprowadzeto pawel