O nas

Organizujesz event? Potrzebujesz konferansjera, moderatora, wodzireja, spikera, prowadzącego? Każdy z nas mówi – „Poprowadzę To!”. Agencja konferansjerska PoprowadzęTo zrzesza ludzi z ogromnym doświadczeniem scenicznym, konferansjerskim, lektorskim. Ludzi, którzy na codzień pracują głosem i prezencją publiczną.

Przewagą naszej firmy jest to, że nie bazujemy na znanych nazwiskach, lecz na umiejętnościach i doświadczeniu. Dzięki temu, nie musisz w budżecie przy pozycji „konferansjer” zakładać pięciocyfrowej kwoty, za to wciąż możesz być spokojny o to, że Twoja impreza zostanie poprowadzona dokładnie tak, jak sobie tego wyobrażasz. Niezależnie od tego, czy zależy Ci na pełnym powagi profesjonalizmie, czy też na charyzmatycznym luzie – spełnimy Twoje wymagania.

 

Pracując z nami – masz wybór! Każdy z naszych konferansjerów ma inne doświadczenie i zainteresowania. Jedni są świetni w prowadzeniu gal czy eventów biznesowych, inni rozgrzeją tłum skaczący przed sceną na koncercie, jeszcze inni z żartem i luzem poprowadzą konkursy i zabawy dla dzieci i dorosłych.

Co nam to daje? Niebywałą elastyczność! Czasami obawiasz się o to, że tematyka Twojego eventu jest bardzo specyficzna, technicznie skomplikowana, że osoba prowadząca nie odnajdzie się w skomplikowanych zwrotach branżowych. Zapytaj nas, bo nawet jeśli jeden konferansjer nie prowadził eventu o danej tematyce, jest bardzo możliwe, że robił to drugi lub trzeci. Współpraca z agencją konferansjerską PoprowadzęTo zapewnia dostęp do bardzo zróżnicowanych konferansjerów!

Z nami przewidzisz nieprzewidziane! Nawet jeśli zamówiony od nas konferansjer rozchoruje się lub spotka go jakaś inna sytuacja losowa uniemożliwiająca dotarcie, nie zostawimy Cię „na lodzie”. Będziemy pracować tak długo i wytrwale, aż znajdziemy zastępstwo.

Prowadzimy eventy w całej Polsce. Najsilniejsze bazy mamy w Lublinie, Warszawie, Łodzi oraz Wrocławiu, ale niezależnie od miejscowości i województwa: dojedziemy tam i poprowadzimy to.

Dysponujemy także konferansjerami prowadzącymi wydarzenia w językach obcych. Sprawdź zakładkę INNE JĘZYKI, a znajdziesz tam ludzi będących w stanie swobodnie przemawiać publicznie po hiszpańsku czy angielsku.

Możemy pomóc nie tylko w poprowadzeniu wydarzenia, ale także w stworzeniu jego scenariusza. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy dokładnie, jak ubrać w słowa najważniejsze informacje, które chcesz przekazać odbiorcom Twojego eventu.

Prowadzenie imprez to dla nas chleb powszedni. Możemy śmiało powiedzieć, że poprowadzimy każdy event.

Organizujesz imprezę? Potrzebujesz konferansjera, moderatora, wodzireja, spikera, prowadzącego? Każdy z nas mówi – „Poprowadzę To!”