Jesteś zainteresowany? Zapytaj czy Ania może poprowadzić Twoją imprezę!

Energiczna i wygadana dziewczyna, która potrafi znaleźć wyjście z najtrudniejszej sytuacji. Na poczekaniu wymyśla zabawy dla najmłodszych, z przyjemnością zabawia także tych nieco starszych. Z powodzeniem odnajduje się na przyjęciach nieformalnych, a również na tych bardziej oficjalnych.
Poprowadzi niemalże wszystko: począwszy od festynu czy koncertu plenerowego, przez bankiety, gale i przyjęcia dziecięce.
Ma wieloletnie doświadczenie z mikrofonem: jako prezenter radiowy oraz lektor. Użycza swojego głosu w prezentacjach, reklamach i na stronach internetowych. Magister dziennikarstwa na specjalizacji telewizyjnej, a także zawodowy muzyk-nauczyciel.
Wszędzie jej pełno, lubi być w centrum uwagi, ale z uśmiechem na ustach ustąpi miejsca większym gwiazdom, które profesjonalnie zapowie.

Obecnie prowadzę bale i imprezy dla dzieci szkolnych i przedszkolnych. Mam wykształcenie muzyczne, więc z powodzeniem poprowadzę koncert, a także dziennikarskie – nie boję się kamer, mikrofonów, a wręcz uwielbiam stać na scenie czy w centrum uwagi.

radio anna bd anna bd2

bal anna bd (1) bal anna bd (2)